Balaban & Evirgen Hukuk Bürosu

Balaban & Evirgen Hukuk Bürosu 2014 yılında Av. Manolya Balaban Evirgen ve Av. Asil Evirgen tarafından kurulmuştur. Büromuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillerine Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuki danışmanlık ve temsil hizmeti ile arabuluculuk hizmeti vermektedir.

Balaban & Evirgen Hukuk Bürosu özellikle ekonomik sıkıntıya giren gerçek ve tüzel kişilerin malvarlıklarının korunması, ticari hayatlarına alacaklılarından gelen haciz ve muhafaza baskısında etkilenmeden devam etmelerini sağlama ve sağlıklı bir ticari düzene tekrar dönüşlerini sağlama konusunda yoğun tecrübe sahibidir. Bu kapsamda yoğun bir şekilde icra ve iflas hukuku ile konkordato ve finansal yeniden yapılandırma uygulamasında çalışmaktadır.

Balaban & Evirgen Hukuk Bürosu iflas hukukunun yanı sıra icra hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, aile hukuku, miras hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku, taşımacılık hukuku, tüketici hukuku gibi diğer özel hukuk alanlarında ve ekonomik tabanlı mali suçlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi olup bu hukuk dallarında da müvekkillerine dava ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yol Tarifi